Автомобили

Марка   Модел     Година од до     Цена од до EUR

Поминати километри од до km     Сила на моторот од до     Број на врати
Гориво     Менувач     Локација     Боја   

Безбедност
    Комфор
    Други

   [+] Повеќе опции за пребарување
Подреди по

Модел ГодинаkmЦена
АвтомобилPeugeot 207 ccсива металик, бензин
90,000 km
200790,000 kmПо договор
Свети Николе
АвтомобилChevrolet Spark PLUS 1.0 ACсребрена металик, бензин
120,000 km
2010120,000 km3,900EUR
Скопје
АвтомобилOpel Astra 1.7 CDTI 2005 godсива металик, дизел
114,000 km
2005114,000 km4,500EUR
Скопје
АвтомобилHyundai Tucson 2.0 CRDI 2004Gсива металик, дизел
165,000 km
2004165,000 km6,500EUR
Скопје
АвтомобилSeat Ibiza 1.2/12v.сива металик, бензин
120,000 km
2003120,000 km2,950EUR
Скопје
АвтомобилVolkswagen Polo 1.4tdiсива металик, дизел
143,000 km
2006143,000 km3,900EUR
Скопје
АвтомобилVolkswagen Golf 1.9TDIсива металик, дизел
130,000 km
2005130,000 km4,800EUR
Скопје
АвтомобилChevrolet Cruze 1.6 lцрвена, ТНГ/бензин
158,000 km
2009158,000 kmПо договор
Гостивар
АвтомобилBMW X5 3.0 Dцрна, дизел
200,000 km
2007200,000 km24,500EUR
Скопје
АвтомобилMercedes-Benz C 220 бела, дизел
250,000 km
1997250,000 kmПо договор
Скопје

 Последно додадени огласи

АвтомобилPeugeot 207 ccсива металик, бензин. 90,000 kmПо договор
АвтомобилChevrolet Spark PLUS 1.0 ACсребрена металик, бензин. 120,000 km3,900EUR
АвтомобилSeat Ibiza 1.2/12v.сива металик, бензин. 120,000 km2,950EUR
АвтомобилChevrolet Cruze 1.6 lцрвена, ТНГ/бензин. 158,000 kmПо договор
АвтомобилBMW X5 3.0 Dцрна, дизел. 200,000 km24,500EUR
АвтомобилMercedes-Benz C 220 бела, дизел. 250,000 kmПо договор
АвтомобилVolkswagen Bora 1.9црна, дизел. 320,000 kmПо договор
АвтомобилAudi A6 3.0 TDIцрна, дизел. 117,000 km27,000EUR
АвтомобилZastava TAM 2000сина, дизел. 0 kmПо договор
АвтомобилOpel Astra 1.7 cdti 110ksцрна металик, дизел. 180,000 km8,750EUR
АвтомобилRenault Laguna 1.8 iбела, бензин. 264,000 km1,300EUR
АвтомобилKymco GRAND DINK 250сребрена металик, бензин. 18,000 km1,750EUR
АвтомобилVolkswagen Crafter 2007бела, дизел. 190,000 km10,000EUR
АвтомобилKymco Cfmoto 500Lзелена, бензин. 6,300 kmПо договор
АвтомобилZhongyu OM 125 Tцрвена, бензин. 8,000 km520EUR
АвтомобилMercedes-Benz 2634зелена, дизел. 123,456 km21,000EUR
АвтомобилHamachi skuterсина, бензин. 3,000 kmПо договор
АвтомобилSuzuki GSXR 600/750 SRAD Deloviбела, бензин. 29,600 kmПо договор

Interesno.com.mk

Хелен Мирен во неодоливо гламурозно изданиеХелен Мирен во неодоливо гламурозно изданиеАктерката Хелен Мирен добила награда за животно дело на 57-от телевизиски фестивал во Монте Карло...
Кејт Мидлтон критикувана поради старомоден деталКејт Мидлтон критикувана поради старомоден деталКоњската трка Royal Ascot е еден од најпрестижните настани во Велика Британија...
5 јога асани за совршено обликување на нозете5 јога асани за совршено обликување на нозетеВчера беше Меѓународен ден на јогата, прогласен од Обединетите Нации...
Прекрасно летно издание на актерката што лесно се копираПрекрасно летно издание на актерката што лесно се копираАктерката Џена Деван Татум неодамна се облече со совршена летна комбинација...
Добредојдовте во „еротикаленд“Добредојдовте во „еротикаленд“Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред камерата...