Автомобили

Марка   Модел     Година од до     Цена од до EUR

Поминати километри од до km     Сила на моторот од до     Број на врати
Гориво     Менувач     Локација     Боја   

Безбедност
    Комфор
    Други

   [+] Повеќе опции за пребарување
Подреди по

Модел ГодинаkmЦена
АвтомобилVolkswagen Golf 1.9tdiсива металик, дизел
181,000 km
2005181,000 km5,500EUR
Скопје
АвтомобилHyundai Tucson 2.0 CRDI 2004Gсива металик, дизел
165,000 km
2004165,000 km5,950EUR
Скопје
АвтомобилRenault Scenic 1.5dciцрна металик, дизел
90,000 km
200590,000 km3,900EUR
Скопје
АвтомобилOpel Astra 1.7 CDTI 2005 godсива металик, дизел
114,000 km
2005114,000 km4,350EUR
Скопје
АвтомобилHyundai Getz 1.3црна, ТНГ/бензин
180,000 km
2004180,000 km2,050EUR
Кавадарци
АвтомобилOpel Vectra sedanцрна металик, дизел
155,000 km
2005155,000 km5,800EUR
Кавадарци
АвтомобилOpel Tigra 1.4сребрена, ТНГ/бензин
119,230 km
1997119,230 km1,500EUR
Скопје
АвтомобилOpel Antara 2.0CDTIсива металик, дизел
83,000 km
200883,000 kmПо договор
Скопје
АвтомобилCitroen Jumpy 1.6 HDIбела металик, дизел
150,000 km
2009150,000 km5,790EUR
Скопје
АвтомобилVolkswagen Golf 1.8gtiбела, ТНГ/бензин
135,000 km
1982135,000 kmПо договор
Битола

 Последно додадени огласи

АвтомобилHamachi 50SS-2Tцрвена, бензин. 13,000 km700EUR
АвтомобилVolkswagen Golf 1.9tdiсива металик, дизел. 181,000 km5,500EUR
АвтомобилHyundai Getz 1.3црна, ТНГ/бензин. 180,000 km2,050EUR
АвтомобилOpel Vectra sedanцрна металик, дизел. 155,000 km5,800EUR
АвтомобилOpel Tigra 1.4сребрена, ТНГ/бензин. 119,230 km1,500EUR
АвтомобилOpel Antara 2.0CDTIсива металик, дизел. 83,000 kmПо договор
АвтомобилVolkswagen Golf 1.8gtiбела, ТНГ/бензин. 135,000 kmПо договор
АвтомобилBMW X3 (F25) XDRIVE20D 184 LUXE BVA8бела металик, дизел. 65,839 km3,500EUR
АвтомобилMercedes-Benz E 220 CDIбела, дизел. 200,000 km5,490EUR
АвтомобилMercedes-Benz E 220 cdiсива, дизел. 250,000 kmПо договор
АвтомобилFord Kuga 2.0 TDCiсина металик, дизел. 170,000 km16,000EUR
АвтомобилSuzuki GS850GLсина металик, бензин. 8,000 km2,500EUR
АвтомобилZhongyu OM 125 Tцрвена, бензин. 8,000 km520EUR
АвтомобилMercedes-Benz 2634зелена, дизел. 123,456 km21,000EUR
АвтомобилMercedes-Benz actros 4141портокалова, дизел. 102,000 km69,900EUR
АвтомобилKymco GRAND DINK 250сребрена металик, бензин. 18,000 km10EUR
АвтомобилHamachi skuterсина, бензин. 3,000 kmПо договор
АвтомобилSuzuki GSXR 600/750 SRAD Deloviбела, бензин. 29,600 kmПо договор

Interesno.com.mk

Блејк Лајвли со фустан што ретко која жена го облекуваБлејк Лајвли со фустан што ретко која жена го облекуваБлејк Лајвли привлекувала внимание со посебна модна комбинација...
Кајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер објавила селфи фотка со долна облека и сето тоа е ок...
Криси Тајген со интимата на црвениот тепихКриси Тајген со интимата на црвениот тепихЏон Леџенд годинава бил во списокот на 100 највлијателни јавни личности од магазинот Тајм...
Тешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаТешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаОваа вирална слика изгледа како облична глетка во шума...
Сексапилната Мишел во црно бела бојаСексапилната Мишел во црно бела бојаМишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични...