Smart ForTwo 600

по договор

Smart ForTwo 600, половен автомобил, лимузина

110,000 km
1998 година
600 cm/3
55 hp
бензин
автоматски менувач
2/3 врати
жолта
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Радио / CD, Сончев кров

Дополнителна информација

prodavam smart mnogu socuvan so mala potrosuvacka so ekstra cenaaaaaaaaaaaaaaaa pominata registracija

Контакт

Smart ForTwo 600 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 619 024
Телефон: 071 / 296 994

Испрати e-mail

Smart ForTwo по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...