Opel Astra

по договор

Opel Astra , половен автомобил, хечбек

20,000 km
2009 година
1,400 cm/3
90 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

OPEL Astra 1,4; 66KW(90КС); бензинец; 19.500км; мај 2009г; со сервисна книшка; 2 air bags, клима уред, серво, ABS, централна брава, 4 врати...прв сопственик. 070/310-254

Контакт

Opel Astra во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 310 254

Испрати e-mail

Opel Astra 2000 dtiпо договор
Opel Astra 1.2по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...