Fiat Punto 18 HGT

по договор

Fiat Punto 18 HGT, половен автомобил, купе

180,000 km
1999 година
1,800 cm/3
131 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

1.8 16V FULL OPREMA 15-ALUMINIUMSKI BANDAZI RADIO SO CD ABS, SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE, KLIMA REGISTRIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA.MOZE I ZAMENA ZA KOLA NA BG TABLI DAJTE PONUDA

Контакт

Fiat Punto 18 HGT во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 071 / 239 961

Испрати e-mail

Fiat Punto 1.2по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...