Ford Focus 1.8 TDCI

по договор

Ford Focus 1.8 TDCI, половен автомобил, хечбек

140,000 km
2004 година
1,800 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS
Комфор:Клима уред, Радио / CD

Дополнителна информација

Se prodava Ford Focus 1.8 TDCI 2004 god. vo odlicna sostojba. Informacii na tel. 071/883-302, 032/396-289 - Zivko

Контакт

Ford Focus 1.8 TDCI во Штип
Локација: Штип

Приватно лице

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8tdciпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...