Ford Fiesta 1.3 16v 2002 5 vrati

3,000EUR

Ford Fiesta 1.3 16v 2002 5 vrati, половен автомобил, хечбек

132,000 km
2002 година
1,350 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

kolat e registrirana do mart 2014 so 5 vrati se ispravno funkcionalno mnogu ubava voznja . kompletno servisirana.

Контакт

Ford Fiesta 1.3 16v 2002 5 vrati во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 595 978

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...