Renault Kangoo 1.5

6,100EUR

Renault Kangoo 1.5, половен автомобил, пикап

175,000 km
2008 година
1,461 cm/3
69 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

servisirano vo Avtomotiv grup,registrirano do 13.02.2014 god.

Контакт

Renault Kangoo 1.5 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 386 128

Испрати e-mail

Renault Kangoo 1.2iпо договор

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?