Audi 80 1.9 TD

по договор

Audi 80 1.9 TD, половен автомобил, лимузина

300,000 km
1994 година
1,900 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Централно заклучување
Комфор:Кожен салон, Серво волан, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

kolata e vo super sostojba reg e do 0272014

Контакт

Audi 80 1.9 TD во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 076 / 538 323

Испрати e-mail

Audi 80 B4 2.0E 16vпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...