Volkswagen Polo 1.4 TDI

3,200EUR

Volkswagen Polo 1.4 TDI, половен автомобил, хечбек

86,500 km
2007 година
1,398 cm/3
80 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

Јас сум продажба на автомобил, бидејќи Јас неодамна се пресели и јас го купив друг автомобил. Тоа е многу добро одржува, гаража чува со сите услуги евиденција на услуга.

Контакт

Volkswagen Polo 1.4 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...