Mercedes-Benz E 280 CDI 4-matic

6,700EUR

Mercedes-Benz E 280 CDI 4-matic, половен автомобил, лимузина

91,200 km
2007 година
2,899 cm/3
190 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

4-Матиќ погон на сите тркала, со далечинско управување дизел грејач мотор и купе, Греење на седиштата, преостаната топлина во купе застој, забавува бар, сончев кров подготвени за Bluetooth и bixenonlys. Една година летни и зимски гуми на алуминиумски тркала. Тешки Авангарда издание со мобилноста никогаш не сте мисли е можно.

Контакт

Mercedes-Benz E 280 CDI 4-matic во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...