Mercedes-Benz E 280 CDI 4-matic

6,700EUR

Mercedes-Benz E 280 CDI 4-matic, половен автомобил, лимузина

91,200 km
2007 година
2,899 cm/3
190 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

4-Матиќ погон на сите тркала, со далечинско управување дизел грејач мотор и купе, Греење на седиштата, преостаната топлина во купе застој, забавува бар, сончев кров подготвени за Bluetooth и bixenonlys. Една година летни и зимски гуми на алуминиумски тркала. Тешки Авангарда издание со мобилноста никогаш не сте мисли е можно.

Контакт

Mercedes-Benz E 280 CDI 4-matic во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?