Opel Astra 1.7 CDTI Cosmo

3,900EUR

Opel Astra 1.7 CDTI Cosmo, половен автомобил, хечбек

76,800 km
2007 година
1,698 cm/3
100 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

на автомобилот е многу добро maintened, со многу опции. Таа никогаш не била вклучена во несреќа и ги има сите услуги евиденција на располагање. Ако сте заинтересирани контактирајте ме. Јас сум продажба на автомобили поради лични причини.

Контакт

Opel Astra 1.7 CDTI Cosmo во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Opel Astra 1.9по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...