Volkswagen Passat 2.0i

2,300EUR

Volkswagen Passat 2.0i, половен автомобил, лимузина

179,000 km
2001 година
1,989 cm/3
116 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Ова е многу добар автомобил да се вози. Еден од најдобрите Пасат модел. Тоа е во многу добра состојба и ја брка одлично. Таа има многу опции и последната услуга направени во април 2013 година. Автомобилот е на продажба, бидејќи купив нов модел. Ќе чекам вашите прашања.

Контакт

Volkswagen Passat 2.0i во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 076 / 049 10621

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...