Volkswagen Golf 1.9 TDI

3,700EUR

Volkswagen Golf 1.9 TDI, половен автомобил, лимузина

140,000 km
1998 година
1,896 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, MP3 / USB / AUX приклучок, Сончев кров
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

GOLFOT E GERMANSKI FUL OPREMA KLIMA I DR.REGISTRIRAN

Контакт

Volkswagen Golf 1.9 TDI во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 071 / 518 319

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...