Renault Scenic 2.0

по договор

Renault Scenic 2.0, половен автомобил, теренско возило

138,000 km
2000 година
2,000 cm/3
148 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Кука за влечење, Блокада на задна осовина

Дополнителна информација

so mk tablicki vo super sostojba vgraden plin atestiran tel.078856143 tel.071339279

Контакт

Renault Scenic 2.0 во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 071 / 339 279

Испрати e-mail

Renault Scenic 1.6 iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...