Renault Kangoo 1.9 TDI

2,800EUR

Renault Kangoo 1.9 TDI, половен автомобил, пикап

180,000 km
2000 година
1,900 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла

Дополнителна информација

Moznost za kupuvanje na kredit bez kasko i bez zalog, www.MILENIUM.mk

Контакт

Renault Kangoo 1.9 TDI во Тетово
Локација: Тетово

Auto Shop MILENIUM
Телефон: 070 / 263 563
Телефон: 044 / 330 808
Веб сајт: milenium.mobile24.mk

Испрати e-mail

Renault Kangoo 1.2iпо договор

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...