Opel Corsa 1.0

3,999EUR

Opel Corsa 1.0, половен автомобил, хечбек

128,000 km
2004 година
1,000 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Voziloto e mnogu socuvano kako sto moze da vidite od slikite, koristeno za domasni potrebi, ima zelen karton, registrirano e do 10/12/2013, smeneto e ulje, filter ulje, filter za vozduh i svekici pred eden mesec. Moze zamena.

Контакт

Opel Corsa 1.0 во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 078 / 240 687

Испрати e-mail

Opel Corsa 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...