Seat Cordoba 1.4mpi

по договор

Seat Cordoba 1.4mpi, половен автомобил, лимузина

114,000 km
2000 година
1,390 cm/3
44 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

kolata e mnogu socuvana vo mnogu dobra sostojba e registrirana e do 24.04 2014 moze zamena ZA PEZO 206 GOLF3 4 ILI PASAT DAJTE PONUDA

Контакт

Seat Cordoba 1.4mpi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 549 459

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Seat Cordoba 1.4mpiпо договор
Seat Cordoba 1.4по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...