Zastava Koral 55 EXTRA SOSTOJBA

650EUR

Zastava Koral 55 EXTRA SOSTOJBA, половен автомобил, купе

88,000 km
1991 година
1,100 cm/3
50 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Avtomobilot e vo besprekorna sostojba redovno servisiran i garaziran ,4 felni aluminiumski so novi gumi tigar extra cena za kess.

Контакт

Zastava Koral 55 EXTRA SOSTOJBA во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 076 / 465 323

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Zastava Koral по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...