Volkswagen Lupo 1.0

1,500EUR

Volkswagen Lupo 1.0, половен автомобил, седан

185,000 km
1999 година
999 cm/3
37 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла

Дополнителна информација

prodavam VW Lupo 1.0 so komplet napraven servis ... !!!! EXTRA CENA ZA KESS !!!!

Контакт

Volkswagen Lupo 1.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 611 000

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...