Mercedes-Benz A 170 CDI Classic

по договор

Mercedes-Benz A 170 CDI Classic, половен автомобил, хечбек

180,000 km
2000 година
1,700 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

mercedes-benz A170 cdi clasic со фулл опрема регистриран до 3/ти месец 2014г. сервис: масло,сите филтри,каиш на клима-наполнета клима,многу добри гуми има вебасто греенје и максимално зачуван ентериер.не е удиран ниту фарбан ЗАМЕНА САMО ЗА BMW320 GOLF4 AUDI A4 ILI ALFA 147 понуди за замена можи и на е-маил

Контакт

Mercedes-Benz A 170 CDI Classic во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 076 / 836 811

Испрати e-mail

Mercedes-Benz A 170 CDIпо договор
Mercedes-Benz A 170 CDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...