Audi TT 1.8 Turbo

5,990EUR

Audi TT 1.8 Turbo, половен автомобил, купе

153,000 km
1998 година
1,800 cm/3
180 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

SE PRODAVA AUDI TT (BEZ ZAMENI SAMO ZA KESH) GODINA NA PROIZVOTSVO 1998 OPREMA -DVOZONSKI CLIMATRONIK -SERVO -ABS -AIR BAG -RADIO CD,SO MP3 -FABRICKI TONIRANI STAKLA -GREACI NA SEDISTA -EL RETROVIZORI -CENTRALNO -BORD KOMPJUTER -KOZEN ENTERIER (SIVA ALCANTARA) -3 KRAK KOZEN VOLAN -AL FELNI -BOSE OZVUCUVANJE -GANC NOVI GUMI BRIDGESTONE(850 EVRA VOZENI SAMO 1000 KM) -NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS VO PORSCHE MACEDONIA VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA.SOCUVANO GARZIRANO VO SEKOE VREME MOZE DA SE PROVERI VO BILO KOJ SERVIS VOZILOTO IMA REALNA KILOMETRAZA(153000km) SERVISNA KNISKA I 3 KLUCA UVEZENO E OD SVAJCARIJA REGISTRIRANO DO MART 2014

Контакт

Audi TT 1.8 Turbo во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 384 490

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Audi TT 1.8по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...