Opel Astra 1.2 16

по договор

Opel Astra 1.2 16, половен автомобил, купе

160,000 km
2000 година
1,200 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

prodavam opel astra registirana do 28.08.2014 i zelen karton

Контакт

Opel Astra 1.2 16 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 387 544

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...