Fiat Stilo 1.8i SPECIAL EDIT HITNOO !!

2,350EUR

Fiat Stilo 1.8i SPECIAL EDIT HITNOO !!, половен автомобил, купе

177,000 km
2002 година
1,800 cm/3
136 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
жолта
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација, DVD, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Voziloto e vo odlicna sostojba i e na bg tablici HITNO !!

Контакт

Fiat Stilo 1.8i SPECIAL EDIT HITNOO !! во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 078 / 353 195

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Fiat Stilo 1.9по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...