Audi A4 2.5 TDI

3,500EUR

Audi A4 2.5 TDI, половен автомобил, седан

281,550 km
1998 година
2,500 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Audi A4 2.5TDI 110kw-150k..98god.na makedonski tablici so full oprema.Smeneto -vodna pumpa, rebrest,lines,klines,zategaci,ulje,filtri,ramenja,predni i zadni plocki.Od oprema ima elektricni stakla,klima,ars,stabilizatori,grejaci na stakla,xenon,dve novi zimni gumi...Registrirano do 06.2014god..Potrosuvacka na otvoreno 6l-8,5gradksa ...

Контакт

Audi A4 2.5 TDI во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 078 / 316 066

Испрати e-mail

Audi A4 2.7 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...