Seat Toledo 1.8

3,400EUR

Seat Toledo 1.8, половен автомобил, седан

130,000 km
2001 година
1,800 cm/3
125 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Темпомат

Дополнителна информација

seatot e super socuvan ,nee udiran , ili farban extra zacuvan enterier so kremasata boja samo za seriozni kupuvaci !!!kolata e reg cela godina do 27 08 2014 ,mnogu mal potrosuvac na plin !!

Контакт

Seat Toledo 1.8 во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 070 / 377 042

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Seat Toledo 1.9 TDIпо договор
Seat Toledo +100 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...