Seat Ibiza 1.4 GTI

2,300EUR

Seat Ibiza 1.4 GTI, половен автомобил, хечбек

230,000 km
1998 година
1,400 cm/3
101 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

seat ibiza vo odlicna sostojba reg do 09 mesec 2014

Контакт

Seat Ibiza 1.4 GTI во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 071 / 204 214

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Seat Ibiza 1.4 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...