Fiat Stilo 1.9

по договор

Fiat Stilo 1.9, половен автомобил, комби / караван

245,584 km
2003 година
1,910 cm/3
73 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бронза, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

kola e vo mnogu dobar sostojba ima zimski gumi ii napraven servis pred mesec

Контакт

Fiat Stilo 1.9 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 892 321

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Fiat Stilo JTDпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...