Mercedes-Benz C 220 cdi

по договор

Mercedes-Benz C 220 cdi, половен автомобил, купе

248,000 km
2001 година
2,200 cm/3
143 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Kolata e vo odlicna sostojba bez mana...PANORAMA KROF....MERAKLISKA.....

Контакт

Mercedes-Benz C 220 cdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 740 202

Испрати e-mail

Mercedes-Benz C 220 Avangardпо договор
Mercedes-Benz C 220 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...