Audi A4 1.8T QUATTRO

11,000EUR

Audi A4 1.8T QUATTRO, половен автомобил, лимузина

130,000 km
2007 година
1,800 cm/3
170 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

Prodavam AUDI A4 1.8T, quatro,2007g.130000 km, kupen vo Porshe Makedonija so ful oprema: klimatronik, audi koncert ozvucuvanje, 17" felni, Pirelli cinturato 235/45/17 novi gumi, vgraden atestiran plinski ured TARTARINI, sportski sedista, sportska suspenzija i mnogu dr. Ekstra socuvano!!! Mozna e zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

Контакт

Audi A4 1.8T QUATTRO во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 204 304

Испрати e-mail

Audi A4 2.7 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...