Fiat Punto 1.2

1,650EUR

Fiat Punto 1.2, половен автомобил, лимузина

16,700 km
1996 година
1,200 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Xenon светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Тјунинг

Дополнителна информација

punto sport bez mana ne go vozi koga si vo kafana na vreme servisirano sekojdnevno garazirano 072305965

Контакт

Fiat Punto 1.2 во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 072 / 305 965

Испрати e-mail

Fiat Punto 18 HGTпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...