Ford Galaxy 1.9tdi

по договор

Ford Galaxy 1.9tdi, половен автомобил, лимузина

250,000 km
2004 година
1,900 cm/3
131 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

Ford Galaxy 1.9d 131ks 2004g 250000km oprema ful extra socuvan tel za kontak 075 302 563

Контакт

Ford Galaxy 1.9tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 302 563

Испрати e-mail

Ford Galaxy 1.9 TDI PD MOTORпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...