Audi A4 1.9 tdi

по договор

Audi A4 1.9 tdi, половен автомобил, седан

210,000 km
1996 година
1,900 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

kolata e vo odlicna sostojba napraven e kompleten servis i nema nikakva mana

Контакт

Audi A4 1.9 tdi во Неготино
Локација: Неготино

Приватно лице
Телефон: 075 / 245 324

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Audi A4 AVANT 2.0TDI 16vпо договор
Audi A4 2.5 TDI QUATTROпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...