Opel Vectra 2.0 tdi

5,850EUR

Opel Vectra 2.0 tdi, половен автомобил, лимузина

200,000 km
2003 година
2,000 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se PRODAVA NAJUBAVA KAKO OD SALON OPEL VECTRA 2003 GODINA MAKSIMALNO CUVANA SO SMENETI POTROSNI MATERJALI ULJE,ANTIFRIZ,GUMI,BRISACI I SLICNO SAMO PALI I VOZI NAPRAVENA ZA SVOJA DUSA ZATEMNETI STAKLA ,SO MOTOR SUV BARUT LANEC VO BESPREKORNA SOSTOJBA SO SERVISNA KNISKA REALNI KILOMETRI VREDI DA SE VIDI ZAMENA SAMO ZA PONOVI CIPOVI POZDRAV IMA FULL OPREMA

Контакт

Opel Vectra 2.0 tdi во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 071 / 865 775

Испрати e-mail

Opel Vectra DTIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...