Alfa Romeo Alfa 155 18 ts so plin dizni

1,000EUR

Alfa Romeo Alfa 155 18 ts so plin dizni, половен автомобил, седан

0 km
1994 година
1,800 cm/3
128 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

voziloto e vo odlicna sostojba mu zavrsi registracija pred deset dena ima puknata sofersajbna

Контакт

Alfa Romeo Alfa 155 18 ts so plin dizni во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 274 035

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...