Opel Vectra DTI

по договор

Opel Vectra DTI, половен автомобил, комби / караван

170,000 km
1999 година
1,893 cm/3
74 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Покривка на товарен простор, Кука за влечење

Дополнителна информација

DOBRO ZAACUVANA OPEL VEKTRA EKSTRA CENA ZA SERIOZNI KUPUVACI

Контакт

Opel Vectra DTI во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 071 / 358 163

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Opel Vectra 2.0 16vпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...