Peugeot 306 1.9 XRD

по договор

Peugeot 306 1.9 XRD, половен автомобил, хечбек

200,000 km
1996 година
1,900 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

Peugeot 306XRD 1,9 dizel mala potrosuvacka 4 litri/100km. godina na proizvostvo 1996 kolata ja imam 12 godini i na vreme mu e praveno serfis a i sega na kolata mu e napraven servis mu e smenato maslo filteri za maslo,nafta ,vozduh .Kolata imat novi gumi letni i dve novi zimski gumi registrirana, e cenata e po dogovor . povolno

Контакт

Peugeot 306 1.9 XRD во Ресен
Локација: Ресен

Приватно лице
Телефон: 077 / 575 810

Испрати e-mail

Peugeot 306 1.6iпо договор
Peugeot 306 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...