Opel Corsa 1.2i

по договор

Opel Corsa 1.2i, половен автомобил, лимузина

200,000 km
1995 година
1,200 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителна информација

opel corsa 1.2 benzin registrirana so atestiran plinski ured kolata e pali vozi mn mala potrosuvacka. 078913564

Контакт

Opel Corsa 1.2i во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 913 564

Испрати e-mail

Opel Corsa 1.2 ecotecпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...