Zastava Yugo Tempo 1.1

700EUR

Zastava Yugo Tempo 1.1, половен автомобил, лимузина

105,000 km
2000 година
1,100 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Кука за влечење

Дополнителна информација

se prodava yugo tempo 1.1 2000 godina registrirano do 20-06 vo odlicna sostojba

Контакт

Zastava Yugo Tempo 1.1 во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 078 / 247 245

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...