Audi A6 1.9 tdi

2,300EUR

Audi A6 1.9 tdi, половен автомобил, седан

207,000 km
1998 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Audi A6 1.9 TDi 110ks automatic full,kolata ne e carineta moze da se carini odma bez problem mehanicki e stegnata kako nova e na voznja! Za poveke informacii jave te se! kontakt Dejan: na 078355335 vip i na 075217243 one

Контакт

Audi A6 1.9 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 355 335

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Audi A6 2.5 tdi quatroпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...