Ford Puma EKSTRA CENA HITNOO

по договор

Ford Puma EKSTRA CENA HITNOO, половен автомобил, купе

150,000 km
1999 година
1,700 cm/3
125 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
зелена
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

prodavam ili menuvam ford puma za drugo vozilo ili sportski motor. kolata e vo perfektna sostojba ekstra socuvana napraven komplet servis.registrirana e do 7mesec 2014 za povece infor.pisete na email

Контакт

Ford Puma EKSTRA CENA HITNOO во Неготино
Локација: Неготино

Приватно лице
Телефон: 075 / 986 969
Телефон: 075 / 986 969

Испрати e-mail

Ford Puma 1.7i 16v 92kwпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...