BMW 118 D

4,300EUR

BMW 118 D, половен автомобил, седан

189,000 km
2005 година
1,998 cm/3
122 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Воздушни перничиња
Комфор:Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Темпомат

Дополнителна информација

Светло легура. венчиња лето Светло легура. раб зима металик боја Паркинг сензор зад летни гуми зимски гуми климатизација простор покритие контрола на крстарење електрични ретровизори El.vinduer витраж Патен компјутер климатизација Центарот потпирач за раце Мултифункционален волан Греење на седиштата Радио / ЦД сензор за дожд централно серво волан ABS сопирачки воздушно перниче пред аларм активни Yaw влечење странични воздушни перничиња Имобилизатор

Контакт

BMW 118 D во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...