Volkswagen Jetta 16 d

1,000EUR

Volkswagen Jetta 16 d, половен автомобил, лимузина

200,000 km
1987 година
1,600 cm/3
55 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црвена
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD, Тонирани стакла

Дополнителна информација

jetta 1.6 dizel nema nigde skapano novi gumi m+s zatemneti zadni stakla smeneto ulje i site filtri za ulje vozduh i nafta odrzavana domakinski.....moze zamena dajte ponuda

Контакт

Volkswagen Jetta 16 d во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 077 / 957 121

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...