Ford Mondeo 1.8 TD за делови

по договор

Ford Mondeo 1.8 TD за делови, половен автомобил, комби / караван

275,000 km
1993 година
1,800 cm/3
88 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Кровни носачи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Менувач,стакла,врати,седишта,фарови,штоп светла,алансер,алтернатор,интеркулер,хладњак,перде и пластика за багаж,две зимски гуми спортива,две гуми континентал и друго.Јавете се прашајте што ви треба.

Контакт

Ford Mondeo 1.8 TD за делови во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 070 / 644 453

Испрати e-mail

Ford Mondeo 1.8 TDпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...