Ford Fusion 1,4 benz

3,800EUR

Ford Fusion 1,4 benz, половен автомобил, хечбек

95,000 km
2005 година
1,400 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

FORD FUSION 1,4 benz. se prodava

Контакт

Ford Fusion 1,4 benz во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 717 517

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...