Volkswagen Passat 1.9 TDI

по договор

Volkswagen Passat 1.9 TDI, половен автомобил, седан

218,000 km
1997 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бордо, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи, Климатизирана остава

Дополнителна информација

PASSAT 1.9 TDI 100 PS SO FULL OPREMA REGISTRIRAN DO 07.2014

Контакт

Volkswagen Passat 1.9 TDI во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 072 / 556 514

Испрати e-mail

Volkswagen Passat tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...