Fiat Panda 1.2 i

2,900EUR

Fiat Panda 1.2 i, половен автомобил, хечбек

89,000 km
2006 година
1,200 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
жолта


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

* ODLICNO SOCUVANO VOZILO SO 1.2 BENZIN MOTOR EKONOMICENO SO FULL OPREMA, MAXSIMALNO SOCUVANO, VNATRE/NADVOR * PLATENI SE SITE DAVACKI VO MAKEDONIJA SE DO REGISTRACIJA, * EFTINA REGISTRACIJA * MOROROT RABOTI PERFEKTNO, KAROSERISKI I PODVOZJETO E MNOGU STEGNATO, NEMA TROPANJE KRCKANJE NA PREDNICA ZADNICA I VNATRESNOSTA OPREMA : -ABS -4XARB -BORD KOMJUTER -ELEKTRIKA NA STAKLA -ODLICNI 4 ZIMSKI GUMI -DVA KLUCA -CITY /ELEKTRONSKO SERVO VOLAN -RADIO CD -NEMA KLIMA *BEZ ZAMENI!

Контакт

Fiat Panda 1.2 i во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 841 422

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...