Renault Megane

2,500EUR

Renault Megane , половен автомобил, седан

199,000 km
1999 година
1,400 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Тонирани стакла

Дополнителна информација

registrirano do 19 04 2014 garazirana

Контакт

Renault Megane во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 346 935

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Renault Megane по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...