Audi A6 19 tdi

2,500EUR

Audi A6 19 tdi, половен автомобил, седан

257,000 km
1994 година
1,900 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

kolata e vo top sostojba nema davacki po nea pali vozi so mnogu mala potrosuvacka

Контакт

Audi A6 19 tdi во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 076 / 453 238

Испрати e-mail

Audi A6 2.8по договор
Audi A6 +499 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...