Seat Toledo 1.9 TD

1,400EUR

Seat Toledo 1.9 TD, половен автомобил, седан

280,000 km
1993 година
1,900 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

kolata e vo dobra sostojba vredi da se vidi registrirana do juli 2014

Контакт

Seat Toledo 1.9 TD во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 078 / 688 653

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Seat Toledo 1.9 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...