Volkswagen Golf 1.4i

600EUR

Volkswagen Golf 1.4i, половен автомобил, седан

555,555 km
1981 година
1,400 cm/3
60 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителна информација

golfot e pali vozi nema nikakov problemima motor od golf 3 podetalni informacii 077-717-264

Контакт

Volkswagen Golf 1.4i во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 077 / 717 264

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...